Wiele osób ma to szczęście i korzysta z ubezpieczeń grupowych w pracy. Dobre warunki połączone z możliwością refundacji składki przez pracodawce zachęcają nas do korzystania z takich ofert.
Co jeśli nie mamy takiej możliwości? Naprzeciw wychodzi nam Warta z produktem Warta dla Ciebie i Rodziny. To kompleksowa polisa na życie, ponieważ posiada moc wariantów dla każdych potrzeb. Gwarantuje nam wypłaty nie tylko w przypadku śmierci czy nieszczęśliwego wypadku, ale również w szeregu zdarzeń, które znajdziemy w ubezpieczeniach grupowych. Dostaniemy wypłatę w razie pobytu w szpitalu, narodzin dziecka czy śmierci rodziców.

Przed zawarciem umowy nie musimy dostarczać żadnych badań lekarskich czy zaświadczeń o stanie zdrowia. Odpowiadamy tylko na trzy pytania:
– czy przebywamy lub przebywaliśmy w ostatnim roku na dłuższym zwolnieniu?
-czy przebywamy w hospicjum lub podobnej placówce?
-czy posiadamy zaświadczenie o niezdolności do pracy?

Jeżeli na powyższe pytania odpowiedzieliśmy 3x NIE, to możemy zawrzeć polisę. Dostaniemy ochronę nawet na 50 zdarzeń, które mogą nas spotkać w życiu codziennym. Będziemy mieć wsparcie w razie choroby czy operacji. Wreszcie w razie naszej śmierci nie zostawimy rodziny bez środków do życia.

Aby lepiej zobrazować ofertę, poniżej zamieszczam przykładowe warianty dla Rodziny. Może się różnić nieznacznie od zaproponowanych nam warunków. Jeżeli potrzebują Państwo kalkulacji składki zachęcam do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.