Popularne są ubezpieczenia samochodu, polisy na nieruchomości czy ubezpieczenia turystyczne. Natomiast osobiście uważam, że najważniejszą naszą polisą powinno być ubezpieczenie na życie i zdrowie. Powinniśmy myśleć racjonalnie o naszej przyszłości. Pamiętajmy o zabezpieczeniu bliskich i również o sobie w razie choroby czy wypadku. Polisa na życie nie tylko zapewni stabilność finansową naszej rodziny, ale pomoże i nam w trudnych czasach.

Firmy ubezpieczeniowe prześcigają się w ofertach polis na życie i zdrowie. U największych graczy na rynku możemy dostać opcje zapewniające wsparcie finansowe w takich sytuacjach jak śmierć, wypadek czy choroba, ale również narodziny dziecka. Ciekawą opcją są różne warianty assistance świadczone w razie wypadku czy nagłej choroby.

Mamy czasy kiedy ciężko dostać się do lekarza czy uzyskać wsparcie w razie wypadku. Natomiast są to świadczenia, które możemy uzyskać razem z ubezpieczeniem na życie. Wizytę domową lekarza czy pielęgniarki, organizację leków czy sprzętu rehabilitacyjnego zapewni nam firma ubezpieczeniowa. Natomiast należy pamiętać, że towarzystwo ubezpieczeń pomoże tylko w razie nagłego wypadku czy zachorowania. Nie otrzymamy codziennego dostępu do lekarza i do profilaktyki zdrowotnej.

Poniżej przykładowy zestaw świadczeń do ubezpieczenia na życie:

*źródło OWU Warta WDC/2017/01

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.