Poniżej opiszę jak zakupić jedno z najlepszych (moim zdaniem najlepsze) ubezpieczenie turystyczne na polskim rynku- Warta Travel. Podaję też mój indywidualny kod zniżkowy: DCWT. W dalszej części podpowiem jak go użyć.

Należy wiedzieć, że dobrze wybrana polisa, to udany wyjazd. Niezależnie czy wyjeżdżamy w celach urlopowych, służbowych czy innych. Ubezpieczenie pokrywa nie tylko ochronę zdrowia, ratownictwo czy organizację pomocy na miejscu pobytu. W dobrej polisie znajdziemy ubezpieczenie bagażu, odpowiedzialności cywilnej czy kosztów odwołania podróży. Firma ubezpieczeniowa pokryje wydatki w razie potrzeby naszego wcześniejszego powrotu czy zorganizuje kierowcę zastępczego.

Przejdźmy do zakupu! Wchodzimy na stronę:
https://online.warta.pl/
i klikamy w przycisk “Kup ubezpieczenie podróży”

Dalej mamy wybór krajów naszego wyjazdu(rys. poniżej). Będziemy ubezpieczeni na całym świecie, poza USA. Jednak wskazanie kraju jest niezbędne do zaproponowania odpowiednich warunków ubezpieczenia.

Po kliknięciu w “Aktywności” odpowiadamy na trzy pytania odnośnie planowanej podróży, m.in. o uprawiane sporty czy podejmowaną pracę.

W następnym kroku zostaje nam już tylko podać imię i nazwisko(1), wybrać przedział wiekowy w jakim się znajdujemy(2) oraz uzupełnić datę wyjazdu i powrotu(3).

W każdej chwili możemy wpisać kod zniżkowy DCWT.
Pozwoli on na obniżenie ceny ubezpieczenia. Jest również kodem referencyjnym, dzięki któremu Warta może powiązać sprzedaż z moją osobą . Uzupełnić możemy go po naciśnięciu ikony “%” w prawym górnym rogu:

Po uzupełnieniu wszystkich danych dostaniemy wstępną propozycję ubezpieczenia. Kwoty przy których widnieje “ptaszek” są dla nas edytowalne (rys. poniżej). Możemy według własnego uznania zmieniać sumy ubezpieczenia, oczywiście z proporcjonalną zmianą składki.

Na dole strony jest możliwość dokupienia takich opcji jak ubezpieczenie “Kosztów odwołania podróży”, “Udziału własnego w wynajętym samochodzie” czy innych:

Po uzyskaniu satysfakcjonującej oferty możemy przejść już do zakupu za pomocą przycisku na dole strony “Zakup ubezpieczenia”. W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu telefonicznego. Z chęcią pomogę w doborze odpowiednich warunków. Dane znajdą Państwo w zakładce “Kontakt”

One Reply to “Jak kupić ubezpieczenie turystyczne ze zniżką?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.